Konkurs na najlepszy blog - wyniki
Dodane przez CarolineVampire dnia Sierpień 17 2012 19:21:42
Hej!
Przepraszam Was że tak dlugo zwlekałam z ogłoszeniem wyników ;)
Dzisiaj wzięłam się w garść i postanowiłam w końcu uzgodnić kto które miejsce zajął... Wszystkie nadesłane blogi są wspaniałe, każdy chętnie przeglądnęłam i DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAL W KONKURSIE.


A oto wyniki...Rozszerzona zawartość newsa
Miejsce pierwsze zajmuje dziewczyna o nicku Link
Oto link do jej bloga i krótki opis:

Blog związany z Pamiętnikami Wampirów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli dopiero co zacząłeś oglądać ten serial możesz zajrzeć do zakładki "Obsada" i dowiedzieć się czegoś więcej o postaciach oraz aktorach wcielających się w nich. A może nie wiesz gdzie obejrzeć kolejny odcinek "The Vampire Diaries" lub poszukujesz muzyki, która leciała w tle? Wtedy możesz zajrzeć na mojego bloga i się dowiedzieć. Doskwiera Ci nuda? Wejdź i obejrzyj filmiki na youtube. Chcesz powiedzieć kto jest najlepszą postacią Pamiętników Wampirów? Po protu wejdź na Link/
Blog urzytkownika: Link zajmuje 2gie miejsce Oto link do bloga: www.funiek244.pinger.pl
W tym blogu znajdziemy ciekawe opowiadanie o Pamiętnikach Wampirów. Są tam ciekawi bohaterowie i akcje. Jestem kiepska w opisywaniu takich rzeczy, ale co tu więcej opisywać jak tylko pisze tam opowiadanie.


Miejsce trzecie zajmuje Link
Tak pisze o swoim blogu: ( Link)

"Pragnę opisać swój blog,który jest o tematyce fantastycznej,a głównie o wampirach,ale nie tylko. Piszę opowiadanie na podstawie serialu "Pamiętniki Wampirów",a gównie o Delenie. Jest to związek Damona Salvatore mężczyzny,który jest wampirem i Eleny Gilbert, zwykłej dziewczyny.
Uwielbiam to ! Przenieść się w krainę marzeń i fantazji. Postanowiłam opisać Delenę a nie Stelenę, ponieważ w serialu Elena jest ze Stefanem,bratem Damona.
Pomyślałam,że znajdują się również fani aktora ,który gra Damona Salvatore,a jest nim Ian Somerhalder. Lubię tego aktora,więc dlatego opowiadanie jest głównie o nim.
Napisałam już 109 rozdziałów,myślę ,że fanom tego serialu podoba się mój blog, świadczy o tym liczba odwiedzeń i komentarze.
Oprócz opowiadania można znaleźć również zdjęcia całej obsady, informacje o spotkaniach z fanami, filmiki z owych imprez jak i zdjęcia aktorów.
Jeśli znajduję informację o aktorach , od razu dodaję ją na bloga,by wszyscy mogli się o tym dowiedzieć.
Uważam ,że to ja powinnam wygrać, ponieważ dbam o swoich czytelników. Informuje ich dosłownie o wszystkim, nawet jeśli nie mam weny i nie dodam w określonym terminie rozdziału, oni już o tym wiedzą. Wtedy staram napisać się o wiele dłuższy by im to wynagrodzić."
I miejsce czwarte, które zajęła Link ze swoim blogiemLink/
"Jeśli chodzi o jego opis, to znajdziesz na nim opowiadania przeze mnie napisane smiley Są one o miłości i o przyjaźni- czyli o tym, co według mnie najważniejsze." pisze o swoim blogu ;)


Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w konkursie :)
Linki do poszczególnych blogów znajdziemy tutajLink Oprócz tego nagrody:


miejsce 1sze: promowanie bloga na stronie Link oraz Link do końca miesiąca (sierpień)

miejsce 2: promowanie bloga na stronie Link oraz Link przez 1 tydzień ( do 24.08.2012)

miejsce 3: promowanie bloga na stronieLink przez 1 tydzień (do 24.08.2012)

miejsce 4: promowanie bloga na blogu Linkl przez 1 tydzień (do 24.08.2012)